O tom, že láska se dopředu nehlásí a přichází naprosto nečekaně, se na vlastní kůži přesvědčila Tereza Jirásková z Bukovice. „Přítele, a dnes už i otce svého syna, jsem ´klofla´ na internetu,“ přiznává se smíchem atraktivní zrzka.

Jak se vše vůbec seběhlo? Tereza se zaregistrovala na jednom ze seznamovacích serverů. To samé udělal i Pavel Luňák. Paradoxem je, že se ani jeden z nich nechtěl s nikým seznamovat, oba byli na seznamce kvůli svým kamarádům. „Já jsem měla za úkol schvalovat či vymlouvat adeptky jednoho kamaráda,“ vypráví Tereza. A Pavel? Ten zase měl pomáhat svému kámošovi v honu na manželku…

Nadbíhali jí milionáři i milovníci

„Takže ani jeden jsme nic nečekali. Já více než měsíc odrážela nabídky všemožných chlapíků, milionářů, majitelů luxusních aut (ve kterých nikdy neseděli) a v neposlední řadě i neuvěřitelných milovníků, jejichž rozměrů a výkonů jsem se děsila i při nutném vydělení výsledků třemi,“ vzpomíná Tereza Jirásková.

Nalákala ho fotka zrzky v autě

„Na svém profilu jsem měla - jako asi každá ješitná baba - pár velmi slušivých a povedených snímků. A pak jeden, kde sedím v Porsche za volantem. Ovšem fotka byla tak oříznutá, že auto bylo stěží vidět. Z legrace jsem pod ní napsala ´Poznej auto´ s tím, že to musí poznat každý chlap,“ vypráví o začátku jedné velké, snad i celoživotní lásky mladá maminka.

„Začaly mi chodit desítky zpráv s dotazy, zda to Audi TT je moje. Až najednou se objevil kluk, který jako jediný auto poznal a napsal, že se jedná o Porsche. Přidal k tomu smajlíka, který se celý mlátil do hlavy a smíchy se popadal za břicho. Nenapsal ale ani slůvko o tom, že jsem krásná,“ spiklenecky se usmívá sympatická Tereza.

Chvíli si spolu Tereza a Pavel dopisovali, avšak mladík stále neprojevoval žádný zájem, ba dokonce ani žádnou náklonnost. Vůbec ho nenapadlo Terezu někam pozvat. Proto se jemná dáma rozhodla, že vše vezme do svých rukou. „Rozhodla jsem se jít úplně náhodou do jeho bydliště na procházku, aby ho něco trklo,“ vzpomíná na začátek lásky.

Zásnuby, miminko i domeček…

A jak vše dopadlo? „Zkráceně - něco ho opravdu trklo. Na naší první procházce u rybníka se mu asi líbilo, protože mě přesně na tomto místě požádal o rok později o ruku. To už jsem byla ve třetím měsíci těhotenství. Letos jsme tam naše výročí oslavovat nebyli, ale to nevadí. Kopání základů domečku má před romantikou přednost. Alespoň na čas,“ tvrdí Tereza s úsměvem na rtech a s ročním chlapečkem Markem na klíně.