Pestrobarevná Srí Lanka na kolech

20. 2. 2020 v 18.00 hodin: Beseda cyklocestovatele Martina Stillera v sále IC Broumov. Stellka, Renča a Martin vyrazili zase na kolech. Ale tentokrát premiérově do Asie. Netušili ale, kam jedou, nevěděli, co vše je čeká, přesto neváhali a na rodinnou cyklocestu vstříc dalším dobrodružstvím se vydali. Že bylo jejich cestování po pestrém ostrově plné parádních zážitků, příjemných setkání s místními domorodci, ale také že se setkali tváří v tvář s místní faunou, jako třeba buvoly, želvami, slony či hady, tak o tom všem vám povypráví.

Detektor lži

20. 2. 2020 v 15.00 hodin: Představení v rámci 23. ročníku divadelního festivalu v Červeném Kostelci. Černá groteska mapující drsný ruský život v manželství. Naturalismus manžela a afektované výlevy jeho manželky vám rozhýbají bránice. Zdánlivě jednoduchá anekdota skrývá i mnohá životní ponaučení. Premiéra nové divadelní hry domácího souboru DS NATAHU v sále Divadla J. K. Tyla v Červeném Kostelci.

Keltové ve východních Čechách

20. 2. 2020 v 17.30 hodin: Městské muzeum v Jaroměři a Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště Josefov, vás zvou do Městského divadla v Jaroměři na přednášku Tomáše Mangela z cyklu Mezi řádky. Vstup volný.