Pondělí 25. června
Informovali jsme vás o sobotním Mezinárodním srazu šlapacích moskvičů a dalších šlapacích vozítek, který se konal v Náchodě. Záštitu nad akcí převzal starosta města Jan Birke a poslankyně Soňa Marková.

Úterý 26. června
Nejen pro obyvatelé Červeného Kostelce bylo v tento den slavnostně otevřeno zmodernizované kino Luník. Všechny příznivce kinematografie jistě potěšilo zcela nové zahájení digitálního promítání.

Středa 27. června
Město Náchod ocenilo několik žáků ze zdejších škol za jejich celoroční práci a píli. Adepty na ocenění Žák roku 2012 navrhla pedagogická rada každé školy na základě dlouhodobě dosahovaných výborných studijních výsledků.

Čtvrtek 28. června
Náchodský zámek slavnostně otevřel ojedinělou expozici, ve které byla představena stěžejní část rozsáhlé sbírky aristokratických a vojenských řádů, medailí a vyznamenání, mincí, bankovek a šperků, shromážděné na tomto zámku německou knížecí rodinou Schaumburg – Lippe.

Pátek 29. června
Tento den byl nejen ve znamení vysvědčení a konce školního roku, ale i obří taneční Zimák párty, jež se uskutečnila na zimním stadionu v Náchodě. Hvězdou večera se stal slovenský raper Patrik Vrbovský alias Rytmus.

Sobota 30. června
Šestnáctý ročník cyklistického recesistického závodu Tour de Torpédo se konal v Nízké Srbské. Účastnili se ho všichni na kole s torpédem, samozřejmostí byl dobový kostým.

Neděle 1. července
Až do neděle se v Broumově konala třídenní pouť s velmi pestrým kulturním programem.