ČSSD – Hana Orgoníková se s voliči setká v pátek 21. května od 14 do 16 hodin na zahradě Kulturního domu Střelnice, kde se uskuteční akce nazvaná Jedeme opět za vámi. Kampaň se zastaví také v Novém Bydžově, kde se 24. května v hotelu Lev uskuteční beseda.

TOP 09 – Leoš Heger zodpoví dotazy voličů v úterý v Kostelci nad Orlicí od 9 do 12 hodin a v Rychnově nad Kněžnou od 13 do 17 hodin. Ve středu přijede v 8 hodin do Hořic a od 12 hodin bude na Masarykově náměstí v Nové Pace.

ODS – V úterý od 14 hodin přijedou kandidáti do Vamberku a ve středu od 14 hodin budou v Novém Bydžově. V pondělí 24. května se se svým programem Městečko řešení zastaví v Hradci Králové.

VV – Jan Hrdina přijede v úterý v 19 hodin do restaurace Lena v Doudlebách nad Orlicí. O den později se v kraji zastaví roadshow s Radkem Johnem a ostatními kandidáty – Jičín (11 – 13 hodin), Dvůr Králové nad Labem (14 – 17 hodin) a od 18.30 hodin debata s R. Johnem a J. Hrdinou v Muzeu východních Čech.

KSČM – Soňa Marková se s lidmi v kraji setká ve středu při Volební štafetě, která startuje od 12 hodin ve Vrchlabí. Vrchol bude od 15 hodin na Krakonošově náměstí v Trutnově. V sobotu se zastaví od 10 hodin v Jičíně a v úterý 25. května zavítá ve 13 hodin na náměstí TGM v Náchodě.