VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vozíčkáři měli Ratibořický pojezd

Ratibořice – Ve dnech 1. až 3. června se uskutečnil už 33. ročník Ratibořického pojezdu vozíčkářů. Akci opět organizovala Společnost vozíčkářů a zdravotně postižených Náchod spolu s Národní radou osob se zdravotním postižením ČR.

20.8.2012
SDÍLEJ:

Ratibořický pojezd.Foto: Miroslav Čiháček

I přes nejistou předpověď počasí přijelo na nejspíše nejstarší vozíčkářskou akci v republice více než osmdesát účastníků. O jejich spokojenost se postarali nejenom dobrovolní organizátoři a milosrdné počasí, ale i dárci, kteří pomohli s cenami pro účastníky a finančně při snižování nákladů.

Naše vděčnost patří starostovi města Náchoda Janu Birke za osobní účast při zahájení a předání loni slíbeného nového mechanického vozíku pro Společnost vozíčkářů a zdravotně postižených Náchod. Ocenili jsme hlavně fakt, že vozík byl zakoupen ze soukromých prostředků pana starosty. Poděkování patří též paní Mgr. Drahomíře Benešové, místostarostce města Náchoda, za osobní předání svých dárků nejen vítězům.

Ratibořický pojezd.Dále bychom chtěli vyzvednout tyto dárce: poslankyni Parlamentu ČR Mgr. Zdeňku Horníkovou, Pana MUDr. Skovajsu, f. Acaiprodukty CZ, Pivovar Primátor, f. Mobil Náchod, f. B-Braun, restaurace Barunka ve Zlíči, Na Bojišti a Ronox v České Skalici a další anonymní firmy, od nichž opakovaně prostřednictvím Sdružení zdravotně postižených z České Skalice dostáváme ceny a občerstvení účastníkům.

Pěkné ceny přivezli i sami soutěžící od firem z Vyškovska a Liberecka.

Vážíme si pomoci členů Sdružení zdravotně postižených Náchod a Česká Skalice při organizování.

Všem moc děkujeme a věříme, že i v dalších letech zachovají této akci svoji přízeň.

Za organizátory přeje hodně úspěchů⋌Miroslav Čiháček

Autor: Redakce

20.8.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Ve šlágru kola slavila úspěch kostelecká taktika

Počítání volebních hlasů.

V hradeckém kraji vystavili voliči účet i architektům krajské koalice

Těším se na to, co mi život přinese nového, říká Soňa Marková

Náchod - “Výsledky voleb jsou pro mě osobně a hlavně pro KSČM velkým zklamáním. Nečekali jsme, že se hlasy přesunou tak významně ke stranám, které jsou spíše populistické. Ale voliči rozhodli,” říká poslankyně za KSČM Soňa Marková.

Triumf ANO, debakl levice, Bělobrádek uhájil křeslo o 173 hlasů

Královéhradecký kraj - Volby do Poslanecké sněmovny na území Královéhradeckého kraje de facto kopírovaly výsledek v celé České republice. Drtivým způsobem vyhrálo hnutí ANO, těžkou porážku utržily levicové strany.

Volební účast v kraji převýšila celostátní průměr. Na 12. mandát to nestačilo

Hradec Králové - Lidé v Královéhradeckém kraji jsou odpovědnější a k volbám jich chodívá více, než je celostátní průměr. Letos k volebním urnám dorazilo 63,25 procenta oprávněných voličů.

Jan Birke: „Musíme zachránit značku ČSSD"

Královéhradecko /ROZHOVOR/ - Lídr královéhradecké krajské kandidátky ČSSD Jan Birke svůj post poslance obhájil, ale po skončení voleb a sečtení hlasů bylo vidět, že k radosti má daleko.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení