První stálá kinematografická promítání byla v Broumově spuštěna roku 1911. S různými obměnami pak broumovský biograf fungoval až do roku 1993. Poté se z něj stala tehdy populární kinokavárna Vegas. V Broumově se ovšem tento trend neuchytil a prostory kina se staly více než kinem tanečním barem. Kinokavárnu Vegas vystřídala diskotéka Ocelové město po jejímž uzavření zůstaly prostory několik let nevyužívané než se z něj po rozsáhlé rekonstrukci stal víceúčelový konferenční sál k nově vybudovanému Infocentru.

Od konce března 2017 se opět v prostorách někdejšího Kina Květen promítají filmy. Na premiéru v podobě filmu „Prázdniny v Provence", bylo úplně plno. „Prodalo se na 200 vstupenek. Měli jsme pro návštěvníky připravené i občerstvení," potěšil tehdy velký zájem Lucii Lesákovou z Infocentra Broumov.

Jelikož konferenční sál není primárně určený k provozování kina, nedisponuje licencí a drahou technologií pro nejnovější tituly, je možné vybírat tituly pouze z omezené nabídky DVD určené pro veřejné projekce. „V současnosti promítáme zhruba dvakrát do měsíce - jeden film pro děti a jeden pro dospělé. Na dětské chodí i kolem stovky diváků,“ říká vedoucí Infocentra Jitka Exnerová, a dodává, že jednou za rok si půjčí kvalitní filmařskou techniku a při Měsíci kin promítají filmové novinky. „Lidé si na to docela zvykli, zájem byl poměrně velký. Například Ženy v běhu jsme museli promítat kvůli velkému zájmu dvakrát,“ dodala Jitka Exnerová.

Jiří Řezník