Vánočně vyzdobené jsou převážně domy podél hlavní ulice, táhnoucí se napříč městem jako tepna života. Některé vkusně, jiné kýčovitě. Někde jsou to jen barevná světla, jinde září sněhuláci či Santa Claus. Tak jako tak, barevná světla jsou téměř na každém rohu. Nejvíce vyzdobeny jsou převážně hotely, restaurace a kavárny. Snad aby přilákaly více návštěvníků. Výzdoba nechybí ani na hospodě, kde se možná proto, aby zde uspokojili sousedy, točí české pivo.

I o uplynulém víkendovém podvečeru to zde žilo jako v opravdovém lázeňském středisku. Bylo vidět, jak lidé posedávají u kávy a diskutují, jiní korzovali po promenádě. A Čechů, těch tu bylo na výletě a na procházce docela dost. Bylo to patrné nejen podle značek automobilů postávajících podél cesty, ale třeba z toho, že čeština byla slyšet i na lázeňské promenádě. Možná to bylo i dny volna.

„Pojď se vyfotit, tady je to hezké," volala na svého partnera postarší žena z Čech. Mezi řečí s našincem pak prohodila, že se s manželem rádi vyrazili podívat k sousedům a trochu se zde projít. Je to prý lepší, než se nudit doma.

Lázeňská promenáda vůbec patří k místům, která stojí za návštěvu. Uprostřed nyní vkusně září koule symbolizující svět. Vyzdobena je i budova zámečku v sousedství či lázeňská budova. Hned za ní se nachází betlém, ve kterém stále hraje hudba. Vychutnat si zde panující pohodu a malebnou atmosféru, to už ale musí každý po svém.