Dobrá kondice a štíhlá linie je pro Dagmar Horniakovou na prvním místě. Ve volném čase chodí na procházky, jezdí na kole, hraje šachy a každou sobotu se chodí otužovat. „V první řadě bych si přála zredukovat svoji váhu, jelikož nadváha může vést ke vzniku mnoha nemocí, jakými jsou cukrovka, infarkt, mozková mrtvice nebo infarkt. Ráda bych tomu předešla," svěřuje se a dodává, že snížením hmotnosti se bude cítit lépe, vše jí půjde dobře od ruky a bude se i více líbit svému okolí. „Ano, svoji roli hrají i estetické důvody," přiznává.

Ke zlepšení svého životního stylu a k redukci váhy nenašla sama dostatečnou motivaci. Už před třemi lety jednu podobnou soutěž vyzkoušela. „Zhubla jsem sedmnáct kilogramů, z toho patnáct a půl kila tvořil tuk. Dodržovala jsem životosprávu, pravidelně jsem jedla podle stravovacího plánu. Soutěž jsem dokonce vyhrála. Bohužel, časem nastalo těžké životní období a ztracená kila jsem opět nabrala," posteskla si.

Tentokrát by si přála získat doživotní správné návyky. Věří, že to zvládne.

Pokud by se Dagmar Horniaková dostala mezi čtrnáct finalistů, postaral by se o ni tým odborníků. Dozvěděla by se, jak si zorganizovat čas, jaké si vybrat cvičení a pohybové aktivity, a jak se správně stravovat, aby to maximálně prospělo její kondici a zdraví.

Jak hlasovat pro Dagmar Horniakovou

Své hlasy pro finalistku zasílejte na číslo 9001107 od 13.12 do 17.12. Cena SMS je 7 Kč vč.DPH . Technicky zajišťuje ATS (infolinka 776 999 199) , www.platmobilem.cz. Tvar sms DEN HLAS 22 JMENO PRIJMENI ADRESA PSC.